English | Українська

Увага! Інструкція з попереднього кваліфікаційного відбору оновлена. Тендер на постачання та доставку ІТ обладнання та програмного забезпечення для Державної міграційної служби України (#UA1-2017-073)

Тема: Увага! Інструкція з попереднього кваліфікаційного відбору оновлена. Тендер на постачання та доставку ІТ обладнання та програмного забезпечення для Державної міграційної служби України (#UA1-2017-073)
Опубліковано: 15.02.2017
Стан: закрите
Дата завершення: 
22.02.2017

Міжнародна організація з міграції (МОМ) - це міжурядова організація, заснована у 1951 році, яка дотримується принципу, що гуманна та впорядкована міграція є благом як для мігрантів, так і для суспільства.

У рамках проекту Підтримка управління міграцією та притулком в Україні, Комісія з оцінки та порівняння пропозицій Представництва МОМ в Україні запрошує зацікавлені сторони (далі – Заявників) надати свої прекваліфікаційні документи та прийняти участь у тендері на постачання та доставку ІТ обладнання та програмного забезпечення для Державної міграційної служби України (далі – Товари). Товари розподілені на 3 (три) лоти, а саме:

                              Лот 1 – Система зберігання даних Hitachi

                              Лот 2 – Обладнання CISCO

                              Лот 3 – Інше IT обладнання та програмне забезпечення

Бюлетень №1

Бюлетень №2

Бюлетень №5

Бюлетень №6

Бюлетень №7

Інструкція з попереднього кваліфікаційного відбору (прекваліфікації), а також короткий опис змісту кожного лоту можна завантажити тут до 17:00 години за східноєвропейським часом, 22 лютого 2017.

Необхідні додатки можна завантажити за посиланнями:

Додаток 1 – Супровідний лист

Додаток 2 – Форма прекваліфікації учасника

Додаток 3 – Перелік виконаних подібних проектів

Додаток 3 A

Додаток 4 – Перелік технічних тренінгів, пройдених технічним персоналом

Додаток 5 – Інформаційний листок постачальника

Додаток 6 – Форма відгуку клієнта

Кінцевий срок подання всіх прекваліфікаційних заявок та необхідних супровідних документів встановлено на 17:00 годину за східноєвропейським часом, 24 лютого 2017.

 

Комісія з оцінки та порівняння пропозицій

Представництва МОМ в Україні

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості