English | Українська

Увага! Тендер було продовжено. ТЕНДЕР (UA-2018-053) НА НАДАННЯ ПОСЛУГ З ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО СОЦІОЛОГІЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ПРО РИЗИКИ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ СЕРЕД ВРАЗЛИВИХ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ В УКРАЇНІ

Тема: Увага! Тендер було продовжено. ТЕНДЕР (UA-2018-053) НА НАДАННЯ ПОСЛУГ З ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО СОЦІОЛОГІЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ПРО РИЗИКИ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ СЕРЕД ВРАЗЛИВИХ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ В УКРАЇНІ
Опубліковано: 09.02.2018
Стан: закрите
Дата завершення: 
26.03.2018

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) має намір найняти Постачальника послуг / НГО для надання послуг щодо комплексного соціологічного дослідження обізнаності про ризики торгівлі людьми серед вразливих дітей та молоді в Україні, для чого складається цей Запит Пропозицій (ЗП).

Пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з відкриття тендерних пропозицій, про що повинно бути чітко зазначено в пропозиції. Ціни мають бути зазначені в доларах США, без ПДВ. Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Більш детальна інформація зазначена в прикріпленому файлі Запиту пропозицій (ЗП).

Інформаційний листок постачальника та Кодекс поведінки постачальника МОМ можна завантажити тут.

ЗП включає наступні документи:

Частина I. Інструкції для Постачальників послуг/НУО

Частина II. Технічна пропозиція - стандартні форми

Частина III. Фінансова пропозиція - стандартні форми

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Типовий Договір (шаблони договору надання послуг для Постачальників Послуг та договору про реалізацію проекту для НУО)

Частина VI. Інформаційний листок постачальника

Частина VII. Кодекс поведінки постачальника

Разом з оригіналом тендерної пропозиції компанії, зацікавлені в участі у тендері надають наступну підтверджуючу інформацію та документи:

  1. Профіль компанії та інформаційний листок постачальника (додається окремим файлом);
  2. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
  3. Дійсні Дозволи / ліцензії державного зразка, в тому числі підтвердження  податкового ідентифікаційного номеру та платника податку, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
  4. Перелік основних угод укладених Компанією за останні 5 років, а також рекомендації клієнтів;
  5. Підписаний Кодекс поведінки постачальників (додається окремим файлом);
  6. У разі потенційного залучення субпідрядників, компанії, зацікавлені до участі у тендері, надають перелік документів, що підтверджують спроможність компанії – субпідрядника, а саме: а) Профіль компанії; b) Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами; c) Дійсні Дозволи / ліцензії державного зразка, в тому числі підтвердження  податкового ідентифікаційного  номеру та платника місцевих податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами; d) Перелік основних угод укладених Компанією за останні 5 років, а також рекомендації клієнтів.

Комерційні пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Пропозиції мають бути доставлені власноруч або поштою з вказанням номеру та назви тендеру №UA-2018-053 «Проведення комплексного соціологічного дослідження обізнаності про ризики торгівлі людьми серед вразливих дітей та молоді в Україні» із заначенням найменутвання учасника за наступною адресою:  Представництво МОМ в Україні, вул. Михайлівська,  8, м. Київ, 01001, Україна не пізніше ніж 10:30, 26 березня 2018 р., до уваги Відділу закупівель. Після закінчення терміну подання, пропозиції не приймаються.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int. із зазначенням наступного:  «Запит за роз’ясненнями #UA1-2018-053, до уваги Анни Козаченко».  Запити повинні бути надіслані не пізніше ніж за 2 (два) робочих дні до кінцевого терміну подання пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості