English | Українська

Увага тендер переоб’явлено! Тендер на придбання транспортних засобів та обладнання для Державної прикордонної служби України (UA1-2015-220.1)

Тема: Увага тендер переоб’явлено! Тендер на придбання транспортних засобів та обладнання для Державної прикордонної служби України (UA1-2015-220.1)
Опубліковано: 27.10.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
11.11.2015

В рамках проекту, фінансованого ЄС «Підвищення потенціалу в сфері охорони кордону та двостороннього співробітництва між Україною та Білоруссю (СУРКАП Фаза 2)», Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 27 жовтня 2015 року оголошує тендер на придбання транспортних засобів та обладнання для Державної прикордонної служби України.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, технічне завдання, а також стандартну форму контракту можна завантажити тут.

Необхідно зазначити, що ціни на транспортні засоби та обладнання  вказуються в долларах США на умовах поставки DDP Київ, Україна, без податків, зокрема ПДВ і митних зборів в Україні.

Тендерні пропозиції  мають бути дійсні протягом 60 (шістдесяти) календарних днів після їх подання; це має бути чітко зазначено в тексті пропозиції.

Важливо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Оцінка тендерних пропозицій буде здійснюватися по лотам.

Оригінали тендерних пропозицій та підтверджуючих документів згідно з нижчезазначеним переліком, включаючи підтвердження тендерного забезпечення,  доправляються до Комісії у Представництво МОМ в Україні за електронною адресою iomkievprocurement@iom.int, aбо особисто, або надіслані поштою у запечатаному конверті до Відділу закупівель за адресою: вул. Михайлівська 8, Київ, 01001, Україна, зазначивши номер тендеру UA1-2015-220.1 на конверті до 11-00 години середи, 11 листопада 2015 року. Тендерні пропозиції, що подаються після кінцевого терміну подання, будуть відхилені.

В разі подання в означений термін пропозиції на електронну адресу, оригінал пропозиціїї також має бути обов’язково відправлений у запечатаному конверті за адресою вул. Михайлівська 8, Київ, 01001, Україна (до Відділу закупівель) не пізніше, ніж 18 листопада 2015 року.

Важливо зауважити, що, у разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду.

На конверті, будь ласка, обов’язково вкажіть номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2015-220.1.

Проект: «Підвищення потенціалу в сфері охорони кордону та двостороннього співробітництва між Україною та Білоруссю (СУРКАП Фаза 2)».

Компанії, зацікавлені в участі в тендері можуть надсилати питання пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями для відповіді Комісії  електронною поштою: iomkievprocurement@iom.int не пізніше 5 (п’яти) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій, зазначивши у темі листа: запит щодо роз’яснень UA1-2015-220.1 до уваги Олександри Брушковської.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, а також анулювати процес відбору протягом часу до підписання контракту. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості