English | Українська

УВАГА! ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР НА ПОСТАВКУ ІТ ОБЛАДНАННЯ ТА КОМПЛЕКТУЮЧИХ ДЛЯ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (UA-2018-3046)

Тема: УВАГА! ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР НА ПОСТАВКУ ІТ ОБЛАДНАННЯ ТА КОМПЛЕКТУЮЧИХ ДЛЯ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (UA-2018-3046)
Опубліковано: 08.08.2018
Стан: закрите
Дата завершення: 
06.09.2018

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) запрошує до участі в тендері Постачальників на виконання поставки ІТ обладнання та комплектуючих для Державної міграційної служби України у рамках проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» (IMMIS), для чого складається цей Запит пропозицій.

Пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати відкриття тендерних пропозицій, про що повинно бути чітко зазначено в комерційній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в євро, без ПДВ. Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Більш детальна інформація зазначена в прикріпленому архіві документації Запиту пропозицій нижче у оголошенні. 

Тендерна документація включає наступні документи:

Розділ І.           Загальна інструкції для постачальників

Розділ ІІ.          Стандартні форми

Додаток А        Форма тендерної пропозиції

Додаток B        Прайс-лист

Додаток С        Технічна специфікація

Додаток D        Інформаційний листок Постачальника

Додаток E        Кодекс поведінки постачальника

Додаток F         Типовий Договір

Додаток G        Декларація про тендерне забезпечення

Додаток H        Забезпечення авансового платежу                                 

Разом з оригіналом тендерної пропозиції (Додатки A, B та C) компанії, зацікавлені в участі у тендері надають наступну підтверджуючу інформацію та документи:

 1. Профіль компанії та інформаційний листок постачальника (Додаток D, надається окремим файлом);
 2. Декларація тендерного забезпечення (додаток G);
 3. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
 4. Підтвердження  податкового ідентифікаційного номеру та свідоцтво про реєстрацію платника податку та місцевих податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
 5. Авторизаційний сертифікат виробника або інший документ, який підтверджує дійсний статус учасника, як офіційного дистриб’ютора або торгового партнера виробника запропонованого товару на території України;
 6. Авторизаційний сертифікат сервісного центру(ів), яким(и) буде виконуватись гарантійне та післягарантійне обслуговування запропонованого товару;
 7. Сертифікати якості, який підтверджує, що запропонований товар відповідає вимогам технічної специфікації та державним стандартам України;
 8. Підписаний Кодекс поведінки постачальника (шаблон додається окремо);
 9. Перелік основних угод укладених Компанією за останні 3 роки;
 10. Рекомендаційні листи від клієнтів;
 11. Перелік сервісних центрів в Україні;
 12. У разі потенційного залучення субпідрядників, компанії, зацікавлені до участі у тендері, надають перелік документів, що підтверджують спроможність компанії – субпідрядника, а саме: а) Профіль компанії; b) Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами; c) Дійсні Дозволи / ліцензії державного зразка, в тому числі підтвердження  податкового ідентифікаційного  номеру та платника місцевих податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами; d) Сертифікати на обладнання та програмне забезпечення (наприклад, авторизації виробника, сертифікати офіційного або ексклюзивного дистриб'ютора, будь-які підтверджуючі сертифікати   з зазначенням назви компанії, адреси та контактного телефону); e) Сертифікати стандарту якості  / ISO 9001; f) Перелік основних угод укладених Компанією за останні 5 років, а також рекомендації клієнтів.

Оригінали тендерних пропозицій та підтверджуючих документів згідно з нижчезазначеним переліком, включаючи Декларацію тендерного забезпечення,  доправляються до Комісії у Представництво МОМ в Україні в запечатаному конверті, на якому повинно бути зазначено:

Номер тендеру: UA1-2018-3046

Назва проекту: Поставка ІТ обладнання та комплектуючих для Державної міграційної служби

та доставити не пізніше 11:00 06.09.2018 за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції, Представництво в Україні

Комісія з оцінки тендерних пропозицій

вул. Михайлівська, 8.

м. Київ,

01001,

Україна

Учасники повинні додатково надати копії своїх пропозицій в електронному вигляді шляхом завантаження файлів на Dropbox, OneDrive або іншу платформу обміну файлами та відправлення посилання на папку, що містить електронну копію пропозиції, на е-мейл iomkievtenders@iom.int, зазначивши у темі листа: UA1-2018-3046 [назва компанії учасника] Електронна пропозиція

Комерційні пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Зацікавлені учасники мають надіслати попереднє підтвердження участі у тендері на електронну адресу iomkievtenders@iom.int (у довільній формі, із зазначенням назви, імені та контактних даних контактної особи) не пізніше 11:00 04.09.2018 р. Попереднє підтвердження не буде розглядатися як зобов’язання до участі в тендері, та може бути відкликано учасником у будь-який момент до вказаної кінцевої дати надання комерційних пропозицій.

Учасники тендеру можуть отримати роз’яснення щодо тендерної документації та технічного завдання за електронною адресою iomkievtenders@iom.int із зазначенням наступного: UA1-2018-3046 - [назва компанії Постачальника послуг] – Запит за роз’ясненнями (до уваги Анни Козаченко). Запити повинні бути надіслані не пізніше ніж за 5 робочих днів до кінцевого терміну подання пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

 

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості