English | Українська

Увага! Тривалість тендеру подовжено! Тендер на постачання картриджів (EUBAM, №UA20-2016-035)

Тема: Увага! Тривалість тендеру подовжено! Тендер на постачання картриджів (EUBAM, №UA20-2016-035)
Опубліковано: 21.03.2016
Стан: закрите
Дата завершення: 
05.04.2016

Міжнародна організація з міграції (далі МОМ) запрошує зацікавлених правоможних постачальників надати комерційні пропозиції щодо постачання наступних товарів (завантажити перелік).

Поставка здійснюється на наступних умовах:

Для компаній за межами України: DAP (Інкотермс – 2010) за адресою вул. Чуфля 36/1, м. Кишинів, MD-2001, Молдова, Проект IOM-EUBAM не пізніше 45 календарних днів з моменту підписання угоди-замовлення.

Для українських компаній: DAP (Інкотермс – 2010) за адресою вул. Затишна, 13, Одеса, 65012, Україна, Представництво в Україні Міжнародної організації з міграції, не пізніше 45 календарних днів з моменту підписання угоди-замовлення.

Часткові комерційні пропозиції припускаються тільки по повним лотам. Оцінка пропозицій буде проводитись по кожному Лоту окремо.

Ціни повинні бути вказані в доларах США. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

 Комерційна пропозиція повинна містити в собі детальний опис з обов’язковим зазначенням марок всіх запропонованих товарів разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, тощо) та повинні бути подані до Місії EUBAM особисто, або надіслані поштою у запечатаному конверті за адресою вул. Затишна, 13, Одеса 65012, Україна (до Відділу закупівель) не пізніше ніж 18:00, 31 березня 2016 року. Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються.

Увага! Тривалість тендеру подовжено. Детальна інформація у бюлетні №1.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця прийняти за головний стандартний контракт МОМ та інтегрувати в нього у вигляді додатку всі специфічні умови та вимоги.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції.

На конверті, будь ласка, вкажіть назву проекту: EUBAM, постачання картриджів та аксесуарів для принтерів, тендер UA20-2016-035.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Довідки за електронною поштою: procurement@eubam.org.

 

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості