English | Українська

Увага! Умови тендеру було доповнено. Тендер на виготовлення, поставку і монтаж навчально-тренувального комплексу (НТК) в Оршанському навчальному центрі Державної прикордонної служби України (#UA1-2016-297)

Тема: Увага! Умови тендеру було доповнено. Тендер на виготовлення, поставку і монтаж навчально-тренувального комплексу (НТК) в Оршанському навчальному центрі Державної прикордонної служби України (#UA1-2016-297)
Опубліковано: 30.07.2016
Стан: закрите
Дата завершення: 
19.08.2016

В рамках проекту «Стале реформування Державної прикордонної служби України (СУРЕБУ), що фінансується Держдепартаментом США, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 29 липня 2016 року оголошує тендер на виготовлення, поставку і монтаж навчально-тренувального комплексу (НТК) в Оршанському навчальному центрі Державної прикордонної служби України

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендеру, а також стандартну форму контракту можна завантажити тут.

Технічне завдання ( у формі зведеного кошторису) на виконання будівельних робіт можна завантажити тут.

Креслення проекту НТК можна завантажити тут. Орієнтовний графік виконання етапів робіт можна завантажити тут.  

Відповіді та коментарі щодо технічних вимог тендеру (Питання та відповіді #1)

Відповіді та коментарі щодо технічних вимог (Питання та відповіді #2)

Звертаємо увагу, що загальна вартість тендерної пропозиції має бути вказана в доларах США, без ПДВ. Оплата буде здійснена у валюті рахунку згідно операційного курсу ООН на дату здійснення платежу (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Виконання робіт проводитиметься в рамках зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги, що, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №153, є підставою для отримання виконавцем робіт податкових пільг, передбачених законодавством та міжнародними договорами України.

Зауважуємо, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ. Додатковою вимогою є заповнення стандартної форми МОМ «Зведений кошторис». До пакету тендерних документів необхідно також додати детальний кошторис, відповідно до встановлених будівельних стандартів та вимог.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 16:00, 19 серпня 2016 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія ліцензії на здійснення відповідних робіт, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія довідки з податкової адміністрації про відсутність заборгованості, список та/або рекомендації найбільших клієнтів та ін. згідно інструкцій для учасників тендера).

Додатково, електроні версії тендерної пропозиції та тендерних документів (включно із кошторисами на виконання робіт) повинні бути надіслані на електронну адресу  iomkievtenders@iom.int не пізніше вказаного часу.

Просимо прийняти до уваги, що, в разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду. 

Оригінали тендерних пропозицій повинні бути направлені у запечатаному конверті на адресу:

Представництво в Україні Міжнародної Організації з Міграції

Відділ Закупівель

м. Київ, 01001, вул. Михайлівська, 8

Тел. 044 568 5015

На конверті просимо вказати номер та назву проекту:

Тендер: UA1-2016-297

Назва: Виготовлення, поставка і монтаж навчально-тренувального комплексу (НТК) в Оршанському навчальному центрі Державної прикордонної служби України.

Довідкову інформацію можна отримати и за е-поштою: iomkievtenders@iom.int  зазначивши у темі повідомлення: «Запит за тендером #UA1-2016-297 до уваги Анни Козаченко» принаймні за три робочих дні до встановленого терміну для подання та отримання пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості