English | Українська

Увага: Уточнено специфікацію по Лоту №UA1-2020-1309.16. ТЕНДЕР (UA-2020-1309) ПОСТАЧАННЯ ІТ ТА ОФІСНОГО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОТРЕБ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Тема: Увага: Уточнено специфікацію по Лоту №UA1-2020-1309.16. ТЕНДЕР (UA-2020-1309) ПОСТАЧАННЯ ІТ ТА ОФІСНОГО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОТРЕБ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Опубліковано: 03.11.2020
Стан: закрите
Дата завершення: 
18.11.2020

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (далі - МОМ), в рамках проєкту «Розширення спроможностей Державної прикордонної служби України із підготовки кадрів», що реалізується МОМ за підтримки Уряду США, запрошує зацікавлені компанії до участі в тендері на постачання ІТ та офісного обладнання для потреб Державної прикордонної служби України.

Детальна інформація з приводу цього тендеру знаходиться в архіві з тендерною документацією нижче.

Документація Запиту пропозицій включає наступні документи:

Розділ I.            Загальна інструкція для Постачальників

Розділ II.           Стандартні форми

Додаток А    Форма тендерної пропозиції

Додаток B     Прайс-лист

Додаток С     Технічна специфікація

Додаток D    Типовий Договір

Додаток E     Перелік постачальників послуг з гарантійного обслуговування

Додаток F     Кодекс поведінки постачальника

Додаток G    Інформаційний листок Постачальника

Додаток H    Декларація про тендерне забезпечення

Компанії, зацікавлені в участі у тендері, надають такі документи та інформацію як частину своєї Пропозиції:

 1. Форма тендерної пропозиції (Додаток А);
 2. Прайс-лист (додаток В);
 3. Технічна специфікація (Додаток С);
 4. Письмова (у довільній формі) згода учасника укласти Договір за типовим шаблоном МОМ (Додаток D) у разі обрання учасника переможцем тендеру;
 5. Перелік постачальників послуг з гарантійного обслуговування (Додаток Е);
 6. Кодекс поведінки постачальника (Додаток F), скріплений підписом та печаткою, за наявності;
 7. Інформаційний листок Постачальника (Додаток G), скріплений підписом та печаткою, за наявності;
 8. Декларація про тендерне забезпечення (Додаток H);
 9. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
 10. Підтвердження статусу платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
 11. Авторизаційна форма виробника, копії документів, підтверджуючих статус офіційного або авторизованого реселера / партнера / дистриб’ютора виробника запропонованого обладнання;

Постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 16:00 18 листопада 2020 року. У темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати: UA1-2020-1309 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція.

Пропозиція учасника повинна бути дійсною не менше 40 (сорока) календарних днів з дня відкриття тендерних пропозицій, про що повинно бути чітко зазначено в тендерній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в українських гривнях без ПДВ, на умовах постачання DDP (INCOTERMS 2020) 19601, м. Черкаси, селище Оршанець, Головний центр підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота (в/ч 9930). Пропозиції з ПДВ будуть відхилені. Цінові пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Компанії, зацікавлені в участі в тендері, можуть надсилати питання, пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями, для відповіді тендерним комітетом МОМ електронною поштою на адресу: iomkievtenders@iom.int не пізніше 3 (трьох) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій, зазначивши у темі листа: «Запит щодо роз’яснень UA-2020-1309, до уваги Прищепи Ірини». МОМ надасть відповідь учаснику електронним листом, а у разі необхідності внесення змін або роз’яснень, викликаних запитом, МОМ опублікує своє пояснення на офіційному веб-сайті МОМ для ознайомлення всіх потенційних учасників без зазначення джерела запиту (http://www.iom.org.ua/ua/tenders/current-tenders).

Поставка Товару виконуватиметься в рамках офіційно зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги, що, відповідно до постанови КМУ від 15.02.2002 №153, є підставою для отримання постачальником податкових пільг, зокрема, звільнення від нарахування ПДВ, що передбачено діючим законодавством та міжнародними договорами України. Офіційні роз’яснення ДФС України з цього приводу можна знайти за посиланнями:

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, анулювати процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

 

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості