English | Українська

Увага! Змінено правила участі у тендері. тендер на постачання гігієнічних наборів та фільтрів для води в рамках проекту «Гуманітарна допомога постраждалому населенню в Україні» (UA1-2015-827)

Тема: Увага! Змінено правила участі у тендері. тендер на постачання гігієнічних наборів та фільтрів для води в рамках проекту «Гуманітарна допомога постраждалому населенню в Україні» (UA1-2015-827)
Опубліковано: 21.08.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
28.09.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 21 серпня 2015 року оголошує тендер на постачання гігієнічних наборів та фільтрів для води в рамках проекту «Гуманітарна допомога постраждалому населенню в Україні», що фінансується Бюро Державного департаменту США у справах народонаселення, біженців та міграції.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, технічне завдання, а також стандартну форму контракту можна завантажити тут.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Складові комерційної пропозиції:

Комерційна пропозиція повинна включати пакування, доставку, розвантаження, а також занесення товарів на склади у 2 населених пунктах України (м. Святогірськ, м. Слов’янськ Донецької області).

Кожна комерційна пропозиція повинна включати окремі розрахунки вартості маркування кожного набору.

Специфікації учасників тендеру повинні бути оформлені відповідно до зразків та форм, затверджених МОМ та наведених у тендерній документації (с. 28-38, 60).

Умови поставки:

Поставка гігієнічних наборів здійснюватиметься щомісячно протягом 10 місяців, у визначеній МОМ кількості. Оплата товару буде здійснюватися періодично (приблизно раз на місяць), згідно видаткових накладних та відповідних рахунків за фактично поставлений товар, виходячи з кількості товару замовленого МОМ у відповідному місяці.

Поставка фільтрів для води у загальній кількості здійснюватиметься під час першої та другої поставок.                                                                                                              

Міста поставки: Донецька область: м. Святогірськ, м. Слов’янськ.

Попередній розрахунок кількості щомісячної поставки: 90% - м. Святогірськ, 10% - м. Слов’янськ. 

Строк першої поставки товарів не повинен перевищувати 10 календарних днів з дати укладання контракту.

Презентація комерційної пропозиції:

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, мають разом із комерційною пропозицією надати зразки товарів в наборі, пакування набору та варіанти маркування наборів.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Розгляд пропозицій буде здійснюватися по лотам.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації товарів  до 10:00 понеділка, 28 вересня 2015 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни повинні бути вказані в доларах США без ПДВКомерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в закритому конверті з поміткою «UA1-2015-827 Тендер на постачання гігієнічних наборів та фільтрів для води» на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 та на електронну адресу - iomkievprocurement@iom.int, зазначивши у темі листа номер та назву тендеру.  

Компанії, зацікавлені в участі в тендері можуть надсилати питання пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями для відповіді Комісії  електронною поштою: iomkievprocurement@iom.int не пізніше 2 (двох) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій (з вказівкою у темі листа номеру, назви тендеру та приміткою «до уваги Ольги Єршової»).

Письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників (http://www. iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти подані заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості