English | Українська

Увага!Перелік підтверджуючих документів доповнено, надано відповіді щодо документації.Тендер на надання послуг зі створення комплексної системи захисту інформації для Державної фіскальної служби в інформаційно-телекомунікаційній системі (UA1-2015-324)

Тема: Увага!Перелік підтверджуючих документів доповнено, надано відповіді щодо документації.Тендер на надання послуг зі створення комплексної системи захисту інформації для Державної фіскальної служби в інформаційно-телекомунікаційній системі (UA1-2015-324)
Опубліковано: 17.07.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
03.08.2015

У рамках проекту “Підтримка створення електронної системи попереднього обміну  інформацією між митними органами Білорусі та України” (PRINEX) за підтримки Європейського Союзу, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 17 липня 2015 року оголошує тендер на надання послуг зі створення комплексної системи захисту інформації для Державної фіскальної служби України в інформаційно-телекомунікаційній системі «Автоматизована інформаційна система попереднього обміну інформацією між митними органами Республіки Білорусь та України «ПРІНЕКС».

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, технічне завдання, а також стандартну форму контракту можна завантажити тут.

Відповіді щодо тендерної документації можна завантажити тут.

Також, необхідно звернути увагу на те, що загальна вартість комерційної пропозиції має бути вказана в доларах США, без ПДВ. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Важливо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.      

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00, 03 серпня 2015 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія ліцензії на надання відповідних послуг, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія довідки з податкової адміністрації про відсутність заборгованості, список та/або рекомендації найбільших клієнтів та ін. згідно інструкцій для учасників тендера).

Важливо зауважити, що, в разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в конверті на адресу:

Представництво Міжнародної організація з міграції (МОМ) в Україні

м. Київ, 01001, вул. Михайлівська, 8

Відділ Закупівель

На конверті, будь ласка, обов’язково вкажіть номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2015-324.

Проект: “Підтримка створення електронної системи попереднього обміну  інформацією між митними органами Білорусі та України” (PRINEX).

Питання пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями можна направляти електронною поштою на адресу: iomkievprocurement@iom.int, зазначивши у темі листа: запит щодо роз’яснень UA1-2015-324 до уваги Юлії Завертаної.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, а також анулювати процес відбору протягом часу до підписання контракту. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості