English | Українська

Увага! Тендер продовжено. Виготовлення та розміщення реклами на білбордах/щитах для Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні № UA1-2017-007

Тема: Увага! Тендер продовжено. Виготовлення та розміщення реклами на білбордах/щитах для Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні № UA1-2017-007
Опубліковано: 01.02.2017
Стан: закрите
Дата завершення: 
27.02.2017

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 01 лютого 2017 року оголошує тендер на виготовлення та розміщення реклами на білбордах/щитах в рамках проекту «Нове обличчя кордону», що фінасується Урядом США.

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, технічне завдання, а також стандартну форму контракту можна завантажити тут.

Інформаційний листок постачальника та Кодекс поведінки постачальника МОМ можна завантажити тут.

Питання-відповіді

Необхідно зазначити, що ціни вказуються в українській гривні, без ПДВ.

Компанія-переможець, у разі реєстрації в Україні,  у Декларації про ПДВ, оформленій згідно з додатком № 6 до наказу Мінфіну від 25.11.2011 № 1492 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість», зазначає підставу для звільнення, зокрема номер реєстраційної картки проекту - № 3549 від 16.01.2017 року, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, та назву відповідного міжнародного договору. Платник податку (продавець) зберігає у справі: 1) копію реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 2) копію плану закупівлі, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 3) копію контракту на постачання товарів, виконання робіт та надання послуг, засвідченої підписом та печаткою виконавця проекту (у контракті зазначається, що закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється коштом проекту міжнародної технічної допомоги та відповідає категорії (типу) товарів, робіт і послуг,  зазначених у плані закупівлі).

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 (сорока п’яти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Оцінка тендерних пропозицій буде здійснюватися по лотам.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції та чіткий перелік (адреса, сторона огляду) білбордів/щитів на яких буде розміщуватись реклама до 18:00 27 лютого 2017 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом документів вказаних у Тендерній Документації. Важливо зауважити, що, у разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду.

Комерційну пропозицію необхідно подати у закритому конверті за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

вул. Михайлівська 8, м. Київ, 01001, Україна

На конверті необхідно вказати номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2017-007

Назва: Виготовлення та розміщення реклами на білбордах/щитах.

Просимо надіслати повну електронну версію заявки (комерційна пропозиція повинна бути обов‘язково (!) у сканованому вигляді та засвідчена підписом / печаткою (за наявності)  з поміткою «UA1-2017-007_Тендер на Виготовлення та розміщення реклами на білбордах/щитах, до уваги Романа Филимонюка» на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int до 18:00 23 лютого 2017 року . Будь ласка, зауважте, що розмір відправлення електронною поштою не повинен перевищувати 7 Мб та повинне бути здійснене 1 (одним) файлом. У випадку неможливості надіслати 1 (одним) файлом, заявка повинна розміщувати на файло-обмінних системах.

 

Довідкову інформацію можна отримати і за е-поштою: iomkievtenders@iom.int

Компанії, зацікавлені в участі в тендері можуть надсилати питання пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями для відповіді Комісії  електронною поштою: iomkievtenders@iom.int не пізніше 3 (трьох) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій, зазначивши у темі листа: запит щодо роз’яснень UA1-2017-007, до уваги Романа Филимонюка.

Письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників (http://www. iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості