English | Українська

ЄС та МОМ сприяють відновленню Донбасу

Шість соціальних закладів у селах і містечках Донецької області нещодавно знову відкрити свої двері для відвідувачів після ремонту, виконаного МОМ за фінансування Європейського Союзу.

Понад 28 тис. місцевих жителів та близько 3 тис. вимушених переселенців зможуть користуватися послугами клубів у Миколаївці та Парасковіївці, центру творчості дітей та юнацтва у Часовому Ярі, музичної школи в Олександрівці, амбулаторії в Красному та загальноосвітньої школи у Зорі.

Ремонт включав встановлення нових дахів, вікон та дверей, оновлення опалювальних систем, відновлення концертних залів, тощо. Аудіо та відеоапаратура, інтерактивні дошки, комп’ютери, швейні машинки та інше обладнання було придбано на кошти ЄС для використання під час майстер-класів та інших заходів, що сприятимуть встановленню довірливих відносин між вимушеними переселенцями та місцевими жителями, та загалом залучення більшої кількості жителів регіону до громадських заходів.

ЄС спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) підтримують інтеграцію вимушених переселенців у місцеві громади Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Одеської, Донецької та Луганської областей. Ініціативні групи, що складаються із місцевих мешканців та переселенців, самі визначили соціальні заклади для ремонту в рамках проекту. До відновлення приміщень також долучається місцева влада.

Проект впроваджується за активної участі неурядової організації-партнера МОМ Західноукраїнський ресурсний центр.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості