English | Українська

Увага! Тенічне Завдання оновлено. Забезпечення фізичної та технічної охорони офісів Представництва МОМ (UA-2018-004)

Тема: Увага! Тенічне Завдання оновлено. Забезпечення фізичної та технічної охорони офісів Представництва МОМ (UA-2018-004)
Опубліковано: 11.01.2018
Стан: закрите
Дата завершення: 
09.02.2018

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 11 січня 2018 року оголошує конкурс пропозицій на Забезпечення  фізичної та технічної охорони офісів Представництва МОМ.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера можна завантажити тут.

Технічне завдання можна завантажити тут.

Ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (можна завантажити тут).

Компанії, що висловили бажання брати участь у конкурсі, повинні надати свої комерційні пропозиції та форми, що вимагаються інструкцією «Запрошення до участі у відборі щодо надання послуг безпеки» 10:00, 09 лютого 2018  року (дати закриття конкурсу) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів (статут), свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, у тому числі підтвердження  податкового ідентифікаційного  номеру та платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні та інші документи зазначені в інструкцією «Запрошенні до участі у відборі щодо надання послуг безпеки»).

Важливо зауважити, що, у разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет ідентичної документації до компанії субпідряду.

Також необхідно надати Інформаційний листок постачальника та Кодекс поведінки постачальника МОМ, які можна завантажити тут.

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни повинні бути вказані в українських гривнях з ПДВ.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 (шістдесяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в закритому конверті з «Забезпечення  фізичної та технічної охорони офісів Представництва МОМ» на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 та на електронну адресу - iomkievtenders@iom.int, зазначивши у темі листа номер та назву тендеру (розмір відправлення електронною поштою не повинен перевищувати 7 Мб).  

Довідки з організаційних питань за е-поштою iomkievtenders@iom.int,  вказавши у темі листа «UA1-2018-004 - Послуги охорони до уваги Щербакової Анастасії»  не пізніше 3 (трьох) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання пропозицій.

Комісія залишає за собою право прийняти або відхилити будь-яку пропозицію, а також у будь-який момент анулювати процес відбору та відхилити усі пропозиції. При цьому Комісія не матиме жодних зобов’язань перед Учасниками тендеру.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості