English | Українська

УВАГА! ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК ПОДОВЖЕНО! Запит пропозицій для участі у тендері на надання послуг з аналізу бізнес у сфері управління міграцією (UA-2017-544)

Тема: УВАГА! ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК ПОДОВЖЕНО! Запит пропозицій для участі у тендері на надання послуг з аналізу бізнес у сфері управління міграцією (UA-2017-544)
Опубліковано: 26.09.2017
Стан: закрите
Дата завершення: 
21.11.2017

УВАГА! ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК ПОДОВЖЕНО!

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) має намір найняти Постачальника послуг для надання послуг щодо проведення аналізу бізнес процесів у сфері управління міграцією, для чого складається ця Тендерна документація.

Пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути чітко зазначено в комерційній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в євро без ПДВ. Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Більш детальна інформація зазначена в прикріпленому файлі Тендерної документації.

Інформаційний бюлетень № 544-01

Інформаційний листок постачальника та Кодекс поведінки постачальника МОМ можна завантажити тут.

Тендерна документація включає наступні документи:

Розділ І.           Інструкції для Учасників тендеру                                                       

Розділ ІІ.          Стандартні форми Технічної пропозиції                                             

Розділ ІІІ.         Стандартні форми Фінансової пропозиції                                          

Розділ ІV.         Технічне завдання                                                                              

Розділ V.           Шаблон Контракту на надання послуг                                               

Розділ VI.         A. Банківська гарантія повернення авансового платежу                  

                        Б. Декларація про тендерне забезпечення

Разом з оригіналом тендерної пропозиції компанії, зацікавлені в участі у тендері надають наступну підтверджуючу інформацію та документи:

  1. Профіль компанії та інформаційний лист постачальника (додається окремим файлом);
  2. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
  3. Дійсні Дозволи / ліцензії державного зразка, в тому числі підтвердження  податкового ідентифікаційного номеру та платника податку, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
  4. Перелік основних угод укладених Компанією за останні 5 років, а також рекомендації клієнтів;
  5. Підтвердження виконання податкових зобов‘язань за 2016 фіскальний рік;
  6. Аудований фінансовий звіт за 2016 фіскальний рік;
  7. У разі потенційного залучення субпідрядників, компанії, зацікавлені до участі у тендері, надають перелік документів, що підтверджують спроможність компанії – субпідрядника, а саме: а) Профіль компанії; b) Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами; c) Дійсні Дозволи / ліцензії державного зразка, в тому числі підтвердження  податкового ідентифікаційного  номеру та платника місцевих податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами; d) Перелік основних угод укладених Компанією за останні 5 років, а також рекомендації клієнтів; e) Підтвердження виконання податкових зобов‘язань за 2016 фіскальний рік; f) Аудований фінансовий звіт за 2016 фіскальний рік.

 

Пропозицію у двох примірниках (оригінал і копія) необхідно передати особисто або надіслати поштою на адресу Комісії.

Комерційні пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Пропозиції мають бути доставлені власноруч або поштою з вказанням номеру та назви тендеру №UA-2017-544 «Аналіз бізнес процесів для Державної міграційної служби України» за наступною адресою:  Представництво МОМ в Україні, вул. Михайлівська,  8, м. Київ 01001, Україна не пізніше ніж 17:00, 21 листопада 2017 р., до уваги Відділу закупівель. Після закінчення терміну подання, пропозиції не приймаються.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int. із зазначенням наступного:  «Запит за роз’ясненнями #UA1-2017-544 / назва компанії Постачальника послуг / до уваги Анни Козаченко».  Запити повинні бути надіслані не пізніше ніж за 3 дні до кінцевого терміну подання пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості