English | Українська

Запит пропозицій для участі у тендері (UA-2017-071) для проведення регіонального дослідження торгівлі людьми в Білорусії, Молдові та Україні.

Тема: Запит пропозицій для участі у тендері (UA-2017-071) для проведення регіонального дослідження торгівлі людьми в Білорусії, Молдові та Україні.
Опубліковано: 01.02.2017
Стан: закрите
Дата завершення: 
15.02.2017

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення Постачальників послуг/ неурядових організацій (НУО) для проведення регіонального дослідження торгівлі людьми в Білорусії, Молдові та Україні.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути чітко зазначено в комерційній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в дол. США без ПДВ. Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Більш детальна інформація зазначена в прикріпленому Запиті пропозицій (ЗП)

Інформаційний листок постачальника (завантажити тут) та Кодекс поведінки постачальника МОМ можна (завантажити тут).

ЗП включає наступні документи:

Частина I. Інструкції для Постачальників послуг/НУО

Частина II. Технічна пропозиція - стандартні форми

Частина III. Фінансова пропозиція - стандартні форми

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Типовий Договір

Частина VI. Інформаційний листок постачальника

Комерційні пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Пропозиції мають бути доставлені власноруч або поштою з вказанням номеру та назви тендеру №UA-2017-071 «Проведення регіонального дослідження торгівлі людьми в Білорусії, Молдові та Україні» за наступною адресою:  Представництво МОМ в Україні, вул. Михайлівська,  8, м. Київ 01001, Україна не пізніше ніж 10:00, 15 лютого 2017 р. до уваги відділу закупівель. Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int. У темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне:  Питання за запитом пропозицій №UA-2017-071 до уваги Олександри Брушковської.  Запити повинні бути надіслані не пізніше ніж за 2 дні до кінцевого терміну подання.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості