English | Українська

Запит пропозицій для участі у тендері (UA-2018-081) на надання послуг з організації та проведення офіційних заходів проекту «Східне Партнерство: зміцнення потенціалу системи інтегрованого управління кордонами» (4-10 березня 2018 року)

Тема: Запит пропозицій для участі у тендері (UA-2018-081) на надання послуг з організації та проведення офіційних заходів проекту «Східне Партнерство: зміцнення потенціалу системи інтегрованого управління кордонами» (4-10 березня 2018 року)
Опубліковано: 09.02.2018
Стан: закрите
Дата завершення: 
20.02.2018

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) має намір найняти Постачальника послуг для надання послуг щодо організації та проведення офіційних заходів проекту «Східне Партнерство: зміцнення потенціалу системи інтегрованого управління кордонами» (4-10 березня 2018 року), для чого складається цей Запит Пропозицій (ЗП).

Пропозиція повинна бути дійсною не менше 20 календарних днів з відкриття тендерних пропозицій, про що повинно бути чітко зазначено в пропозиції. Ціни мають бути зазначені в гривнях, без ПДВ. Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Більш детальна інформація зазначена в прикріпленому файлі Технічного завдання, де відображено специфікації та вимоги до постачальників послуг.

Інформаційний листок постачальника та Кодекс поведінки постачальника МОМ можна завантажити тут.

Разом з комерційною пропозицією компанії, зацікавлені в участі у тендері, надають наступну підтверджуючу інформацію та документи:

  1. Профіль компанії та інформаційний листок постачальника (додається окремим файлом);
  2. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
  3. Підтвердження  реєстрації платника єдиного податку, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
  4. Підписаний Кодекс поведінки постачальників (додається окремим файлом).

Комерційні пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

У разі зацікавленості у наданні комерційних пропозицій, прохання надсилати їх до 18:00 год 20.02.2018 на електронну адресу iomkievtenders@iom.int із зазначенням у темі листа «#UA1-2018-081 / Комерційна пропозиція / [Назва учасника тендеру]». Після закінчення терміну подання, пропозиції не приймаються.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int із зазначенням наступного:  «Запит за роз’ясненнями #UA1-2018-081, до уваги Анни Козаченко».  Запити повинні бути надіслані не пізніше ніж за 2 (два) робочих дні до кінцевого терміну подання пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості