English | Українська

Увага! Надано відповіді. Запит пропозицій на постачання і доставку форменного одягу з логотипом EUBAM (UA20-2018-017)

Тема: Увага! Надано відповіді. Запит пропозицій на постачання і доставку форменного одягу з логотипом EUBAM (UA20-2018-017)
Опубліковано: 21.02.2018
Стан: закрите
Дата завершення: 
05.03.2018

Відповіді та коментарі щодо загальних та технічних вимог щодо тендеру UA20-2018-017

У рамках Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM), МОМ запрошує зацікавлених правоможних постачальників представити тендерні пропозиції на постачання і доставку форменного одягу з логотипом EUBAM

Завантажити: Запит пропозицій, Інформаційний листок постачальника, Кодекс поведінки постачальника.

До Запиту пропозицій додається Загальна інструкція для постачальників, яка включає в себе інструкцію для постачальників, технічні специфікації та адміністративні вимоги, яких постачальникам необхідно дотримуватися, щоб підготувати та представити свої тендерні пропозиції на розгляд МОМ (Додатки A, B, C та D).

Вимоги до пакування:

Постачальник повинен забезпечити належну і адекватну упаковку згідно із кращими зразками комерційної практики, щоб забезпечити доставку матеріалів, що постачаються МОМ без пошкоджень. Упаковка повинна бути адекватною, щоб витримати можливе недбале поводження під час перевезення, дію екстремальних температур, солі та опадів під час перевезення та відкрите зберігання, враховуючи тип товарів та вид транспорту.

Поставка здійснюється на наступних умовах:

DAP (Інкотермс – 2010) за адресою вул. Затишна, 13, Одеса, 65012, Україна, Представництво в Україні Міжнародної організації з міграції, не пізніше 45 календарних днів з моменту підписання Угоди-замовлення.

Часткові комерційні пропозиції припускаються тільки за повним лотам (лот 1 або лот 2). Оцінка тендерних пропозицій буде проводитись по кожному лоту окремо.

Ціни повинні бути вказані в доларах США без ПДВ. Оплата буде здійснена в валюті рахунку за курсом ООН, дійсним на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами валют: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

            Комерційна пропозиція повинна містити в собі детальний опис з обов’язковим зазначенням марок всіх запропонованих товарів і зразок тканини, запропонованої для кожної з позицій, для перевірки її якості. У разі невідповідності наданих зразків вимогам EUBAM, такі товари вважатимуться технічно не кваліфікованими.

            Комерційна пропозиція подається разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію або витягу з ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ тощо) та повинні бути подані особисто або надіслані поштою до Відділу закупівель Місії EUBAM за адресою вул. Затишна, 13, м. Одеса, 65012, Україна  не пізніше ніж 16:00, 05 березня 2018 року. Після закінчення терміну подання, пропозиції не приймаються.

Обраний учасник, до початку виробництва всіх замовлених товарів, зобов’язаний виготовити прототип виробу для затвердження МОМ. В разі, якщо якість наданого прототипу виробу не відповідає технічним вимогам та очікуванням МОМ, контракт буде присуджено учаснику тендеру з наступною за кількістю сумою балів, чий прототип буде задовільної якості. Всі прототипи будуть повернуті учасникам тендеру після оцінки пропозицій.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця прийняти за головний стандартний контракт МОМ.

На конверті, будь ласка, вкажіть назву проекту: EUBAM, постачання форменого одягу з логотипом EUBAM, Запит пропозицій UA20-2018-017.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції.

            МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

Довідки за електронною поштою: procurement@eubam.org.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості