English | Українська

Увага техніччні специфікації уточнено. Запит пропозицій на постачання та доставку IT та телекомунікаційного обладнання для потреб ДПСУ України (UA1-2017 – 067)

Тема: Увага техніччні специфікації уточнено. Запит пропозицій на постачання та доставку IT та телекомунікаційного обладнання для потреб ДПСУ України (UA1-2017 – 067)
Опубліковано: 02.02.2017
Стан: закрите
Дата завершення: 
27.02.2017

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 02 ллютого 2017 року оголошує тендер на постачання та доставку IT та телекомунікаційного обладнання для потреб Державної прикордонної служби (ДПСУ) України в рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу», що фінансується Європейським Союзом.

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, технічне завдання, а також стандартну форму контракту можна завантажити тут.

Інформаційний листок постачальника та Кодекс поведінки постачальника МОМ можна завантажити тут.

Інформаційний бюлетень №1

Інформаційний бюлетень №2

Необхідно зазначити, що ціни вказуються в доларах США на умовах поставки DDP ( Інкотермс 2010, вул., Народна 54 Київ, Україна), без податків, зокрема ПДВ і митних зборів в Україні.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 (тридцяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Оцінка тендерних пропозицій буде здійснюватися по лотам.

Оплата буде здійснена в валюті рахунку, згідно операційного курсу ООН на дату здійснення платежу (https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації товарів до 10:00 27 лютого 2017 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом документів вказаних у Тендерній Документації. Важливо зауважити, що, у разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду.

Комерційну пропозицію необхідно подати у закритому конверті за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

вул. Михайлівська 8, м. Київ, 01001, Україна

На конверті необхідно вказати номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2017-067

Назва: Постачання та доставка  IT та телекомунікаційного обладнання

Довідкову інформацію можна отримати и за е-поштою: iomkievtenders@iom.int

Компанії, зацікавлені в участі в тендері можуть надсилати питання пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями для відповіді Комісії  електронною поштою: iomkievtenders@iom.int не пізніше 3 (трьох) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій, зазначивши у темі листа: запит щодо роз’яснень UA1-2017-067, до уваги Юлії Завертаної.

Письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників (http://www. iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості