English | Українська

Увага: тендер подовжено. Запит пропозицій – придбання ІТ обладнання, програмного забезпечення та послуг із встановлення та підтримки для Державної фіскальної служби України (PRINEX, IFB No. : UA1-2014-166)

Тема: Увага: тендер подовжено. Запит пропозицій – придбання ІТ обладнання, програмного забезпечення та послуг із встановлення та підтримки для Державної фіскальної служби України (PRINEX, IFB No. : UA1-2014-166)
Опубліковано: 22.01.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
05.02.2015

Увага: тендер подовжено та доповнено відповідями на питання:

Частина 1 - завантажити відповіді;

Частина 2 - завантажити відповіді.

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 09 грудня 2014 року проводить тендер на придбання ІТ обладнання, програмного забезпечення а також послуг із встановлення та підтримки для Державної фіскальної служби України в рамках проекту фінансованого Європейським Союзом «Підтримка створення електронної системи попереднього обміну інформацією між митними органами Білорусі та України (ПРІНЕКС)».

Тендерна документація включаючи  оголошення тендеру, інструкції ля учасників тендеру, зразки форм та договір МОМ про постачання  товарів наведено англійською та українською мовами.

Ціни на обладнання, програмне забезпечення та послуги  вказуються в доларах США на умовах поставки DAP Київ, Україна, без податків, зокрема ПДВ і митних зборів в Україні. Тендерні пропозиції складаються українською або англійською мовами.

Тендерні пропозиції  мають бути дійсні протягом 45 (сорока п’яти) після їх подання; це має бути чітко зазначено в тексті пропозиції. Тендерні пропозиції повинні супроводжуватися тендерним забезпеченням в сумі, не меншій за еквівалент 27300.00 (двадцять сім тисяч триста)  доларів США, у формі банківської гарантії  від визнаного комерційного банку.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного договору МОМ.

Компанії, зацікавлені в участі в тендері можуть надсилати питання пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями для відповіді Комісії  електронною поштою: iomkievprocurement@iom.int не пізніше 10 (десяти) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій.

Оригінали тендерних пропозицій та підтверджуючих документів згідно з переліком, включаючи підтвердження тендерного забезпечення,  доправляються до Комісії у Представництво МОМ за адресою: вул. Михайлівська 8, Київ, Україна 01001 з поміткою «до уваги пані Валеріїї Брагілєвої» до 09-00 години четверга, 05 лютого 2015 року. Тендерні пропозиції, що подаються після кінцевого терміну подання, будуть відхилені.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти тендерні пропозиції, а також скасовувати тендерний процес й відхиляти всі тендерні пропозиції в будь-який час до підписання договору.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості