English | Українська

Запрошення для НУО до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнера-виконавця проекту із соціального згуртування населення (UA1-2017-703)

Тема: Запрошення для НУО до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнера-виконавця проекту із соціального згуртування населення (UA1-2017-703)
Опубліковано: 13.11.2017
Стан: закрите
Дата завершення: 
24.11.2017

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнера-виконавця проекту із соціального згуртування населення. У рамках цього проекту передбачається проведення тренінгів за темою:  «Діалог як інструмент зменшення соціальної напруги в громадах, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» для членів ініціативної групи громад.

МOM запрошує НУО подавати проектні пропозиції та бюджети до них для впровадження вищевказаної діяльності.

Проект буде втілено за наявності необхідного фінансування.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію про тренінги та географічне розташування громад. Загальна кількість тренінгів в рамках проекту – 29 одноденних тренінгів. Бюджет пропозиції має подаватися у гривні.

Партнер-виконавець обиратиметься відповідно до процедур відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс. У результаті відбору буде обрана 1 НУО, яка буде відповідати за проведення усіх 29 тренінгів у Донецькій та Луганській областях (території, підконтрольні Уряду України).

Оголошення про конкурс (завантажити тут)  містить наступні документи:

  1. Запрошення до участі;
  2. Інструкція для партнерів-виконавців;
  3. Додаток 1 – Технічне завдання;
  4. Додаток 2 –  Інформаційний листок  учасника (завантажити тут) та кодекс поведінки постачальника (завантажити тут) ;
  5. Додаток 3 – Шаблон Угоди про реалізацію проекту;
  6. Додаток 4 – Форми проектної пропозиції;
  7. Додаток 5 – Бюджет проектної заявки – стандартні форми (завантажити тут)
  8. Додаток 6 – Інструкція щодо проведення закупівель для Виконавчих партнерів МОМ.

Проектні заявки мають бути доставлені власноруч або поштою не пізніше 12:00, 24 листопада 2017 р., за наступною адресою:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ),

Представництво в Україні

Відділ Закупівель

вул. Михайлівська,  8

м. Київ

01001

Окремо обов’язково (!) необхідно надіслати повну електронну версію заявки (формат MS Word та MS Excel, розмір відправлення електронною поштою не повинен перевищувати 7 Мб) на адресу: iomkievtenders@iom.int.

Заявки, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою та в темі електронного повідомлення необхідно чітко вказати номер та тему проекту:

UA1-2017-703- Проведення тренінгів «Діалог як інструмент зменшення соціальної напруги в громадах, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі»

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int.

В темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне:

UA1-2017-703- питання за запитом пропозицій, до уваги Юлії Завертаної

Процес відбору партнерів-виконавців проекту буде проводитися у період, визначений після підтвердження фінансування, та може включати особисту зустріч з персоналом організації у представництві МОМ.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору, та відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками відбору та партнерами-виконавцями.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості