English | Українська

ЗАПИТ ПРОПОЗИЦІЙ ДЛЯ УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ СОЦІОЛОГІЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ДУМКИ ПОДОРОЖУЮЧИХ І МЕШКАНЦІВ ПРИКОРДОННИХ РАЙОНІВ ЩОДО КОРУПЦІЇ В ДЕРЖАВНІЙ ПРИКОРДОННІЙ СЛУЖБІ УКРАЇНИ (UA1-2016-419)

Тема: ЗАПИТ ПРОПОЗИЦІЙ ДЛЯ УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ СОЦІОЛОГІЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ДУМКИ ПОДОРОЖУЮЧИХ І МЕШКАНЦІВ ПРИКОРДОННИХ РАЙОНІВ ЩОДО КОРУПЦІЇ В ДЕРЖАВНІЙ ПРИКОРДОННІЙ СЛУЖБІ УКРАЇНИ (UA1-2016-419)
Опубліковано: 07.09.2016
Стан: закрите
Дата завершення: 
21.09.2016

Увага! Надані відповіді.

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення Постачальників послуг/ неурядових організацій (НУО) для проведення Соціологічне дослідження громадської думки подорожуючих і мешканців прикордонних районів щодо Корупції в Державній прикордонній службі України.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути чітко зазначено в комерційній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в дол. США без ПДВ. Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Більш детальна інформація зазначена в прикріпленому Запиті пропозицій (ЗП)

Питання-відповіді завантажити тут

ЗП включає наступні документи:

Частина I. Інструкції для Постачальників послуг/НУО

Частина II. Технічна пропозиція - стандартні форми

Частина III. Фінансова пропозиція - стандартні форми

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Типовий Договір

 

Комерційні пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Пропозиції мають бути доставлені власноруч або поштою за наступною адресою:  Представництво МОМ в Україні, вул. Михайлівська,  8, м. Київ 01001, Україна не пізніше ніж 18:00, 21 вересня 2016 р. Також необхідно обов’язково (!) надіслати повну електронну версію заявки, розмір відправлення електронною поштою не повинен перевищувати 7 МВ) за адресою: iomkievtenders@iom.int. Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються. На конверті з проектною заявкою та в темі електронного повідомлення необхідно чітко позначити: №UA-2016-419 та тематику проекту («Соціологічне дослідження громадської думки подорожуючих і мешканців прикордонних районів щодо Корупції в Державній прикордонній службі України») та адресувати конверт до Відділу закупівель Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.  

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int. У темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне:  Питання за запитом пропозицій №UA-2016-419 до уваги Юлії Завертаної.  Запити повинні бути надіслані не пізніше ніж за 2 дні до кінцевого терміну подання.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості