English | Українська

Запит пропозицій для участі у тендері (UA-2015-878) для проведення вибіркових обстежень внутрішньо переміщених осіб у всіх областях України через телефонні опитування на підтримку гуманітарних програм в Україні

Тема: Запит пропозицій для участі у тендері (UA-2015-878) для проведення вибіркових обстежень внутрішньо переміщених осіб у всіх областях України через телефонні опитування на підтримку гуманітарних програм в Україні
Опубліковано: 18.09.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
30.09.2015

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення Постачальників послуг/ неурядових організацій (НУО) для проведення вибіркових обстежень внутрішньо переміщених осіб у всіх областях України через телефонні опитування на підтримку гуманітарних програм в Україні.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати закриття тендеру, що повинно бути чітко зазначено в комерційній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в дол. США без ПДВ. Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Більш детальна інформація зазначена в прикріпленому Запиті пропозицій (ЗП)

ЗП включає наступні документи:

Частина I. Інструкції для Постачальників послуг/НУО

Частина II. Технічна пропозиція - стандартні форми

Частина III. Фінансова пропозиція - стандартні форми

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Типовий Договір

Комерційні пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Пропозиції мають бути надані особисто або поштою до МОМ за адресою вул. Михайлівська, 8. м.Київ, 01001, до 18:00 години 30 вересня 2015 р.

Будь ласка, чітко зазначте на конверті з проектною пропозицією: UA-2015-878_Вибіркові обстеження внутрішньо переміщених осіб у всіх областях України через телефонні опитування на підтримку гуманітарних програм в Україні.

Довідки щодо тендеру можна отримати, надіславши питання на адресу iomkievprocurement@iom.int з приміткою: запитання  по тендеру №UA1-2015-878 до уваги Юлії Музиченко.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості