English | Українська

Запит пропозицій для участі у тендері (UA-2016-083) для проведення Дослідження впливу реалізації проектів МОМ, спрямованих на покращення економічного стану населення, постраждалого внаслідок кризи, для розвитку стабілізаційних програм в Україні

Тема: Запит пропозицій для участі у тендері (UA-2016-083) для проведення Дослідження впливу реалізації проектів МОМ, спрямованих на покращення економічного стану населення, постраждалого внаслідок кризи, для розвитку стабілізаційних програм в Україні
Опубліковано: 24.02.2016
Стан: закрите
Дата завершення: 
09.03.2016

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення Постачальників послуг/ неурядових організацій (НУО) для проведення Дослідження впливу реалізації проектів МОМ, спрямованих на покращення економічного стану населення, постраждалого внаслідок кризи,для розвитку стабілізаційних програм в Україні.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути чітко зазначено в комерційній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в дол. США без ПДВ. Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Більш детальна інформація зазначена в прикріпленому Запиті пропозицій (ЗП)

ЗП включає наступні документи:

Частина I. Інструкції для Постачальників послуг/НУО

Частина II. Технічна пропозиція - стандартні форми

Частина III. Фінансова пропозиція - стандартні форми

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Типовий Договір

Комерційні пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Пропозиції мають бути надані особисто або поштою до МОМ за адресою вул. Михайлівська, 8. м. Київ, 01001, до 18:00 години 9 березня 2016 р.

Будь ласка, чітко зазначте на конверті з проектною пропозицією: UA-2016-083_Дослідження впливу реалізації проектів МОМ, спрямованих на покращення економічного стану населення, постраждалого внаслідок кризи, для розвитку стабілізаційних програм в Україні.

Довідки за тендером можна отримати надіславши питання на адресу iomkievprocurement@iom.int з приміткою: запитання  по тендеру UA1-2016-083 до уваги Влади Ожидрянової.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості