English | Українська

Запит пропозицій для участі у тендері (UA-2018-007) на постачання офісних меблів для потреб Державної прикордонної служби України

Тема: Запит пропозицій для участі у тендері (UA-2018-007) на постачання офісних меблів для потреб Державної прикордонної служби України
Опубліковано: 29.01.2018
Стан: закрите
Дата завершення: 
09.02.2018

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) має намір найняти Постачальника офісних меблів (офісних стільців) для потреб Державної прикордонної служби України, для чого складається цей Запит пропозицій.

Пропозиція учасника повинна бути дійсною не менше 30 календарних днів з відкриття тендерних пропозицій, про що повинно бути чітко зазначено в тендерній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в українських гривнях, без ПДВ. Пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Більш детальна інформація зазначена в прикріпленому файлі Запиту пропозицій.

Документація Запиту пропозицій включає наступні документи:

Розділ I.           Загальна інструкція для Постачальників (ЗІП)                                                            

Розділ II.          Стандартні форми                               

Додаток А        Форма тендерної пропозиції                          

Додаток B        Прайс-лист                                                     

Додаток С        Технічна специфікація

Додаток D        Інформаційний листок Постачальника

Додаток E        Шаблон Договору поставки товарів

Додаток F        Декларації про тендерне забезпечення та забезпечення авансового платежу.

Запит пропозицій (в тому числі ЗІП) та Інформаційний листок постачальника можна завантажити тут.

Разом з оригіналом тендерної пропозиції компанії, зацікавлені в участі у тендері надають наступну підтверджуючу інформацію та документи:

  1. Профіль компанії та інформаційний лист постачальника (додається окремим файлом);
  2. Декларація тендерного забезпечення;
  3. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
  4. Підтвердження  статусу платника єдиного податку, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
  5. Детальна інформація про запропоновані товари, включаючи опис, технічні характеристики, зображення, схеми конструкції, інформація про виробника, сертифікати якості / ISO 9001 (за наявності), умови гарантії;
  6. контактна інформація центрів обслуговування / ремонту.

Оригінал тендерної пропозиції необхідно передати особисто або надіслати поштою на адресу Комісії, із зазначенням номеру та назви тендеру: №UA-2018-007 «Тендер на постачання офісних меблів (офісних стільців) для потреб Державної прикордонної служби України» за наступною адресою:  Представництво МОМ в Україні, вул. Михайлівська,  8, м. Київ 01001, Україна не пізніше ніж 17:00, 09 лютого 2018 р., до уваги Відділу закупівель. Після закінчення терміну подання, пропозиції не приймаються.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int із зазначенням у темі повідомлення:  «Запит за роз’ясненнями #UA1-2018-007 / назва компанії Постачальника послуг / до уваги Андрія Шарапова».  Запити повинні бути надіслані не пізніше ніж за 3 робочі дні до кінцевого терміну подання пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості