English | Українська

ЗАПИТ ПРОПОЗИЦІЙ НА ПОСТАЧАННЯ ТА ДОСТАВКУ НАБОРІВ ДЛЯ ДОГЛЯДУ (UA-2021-1851)

Тема: ЗАПИТ ПРОПОЗИЦІЙ НА ПОСТАЧАННЯ ТА ДОСТАВКУ НАБОРІВ ДЛЯ ДОГЛЯДУ (UA-2021-1851)
Опубліковано: 26.05.2021
Стан: закрите
Дата завершення: 
04.06.2021

Міжнародна організація з міграції (МОМ) - це міжурядова організація, заснована у 1951 році, яка дотримується принципу, що гуманна та впорядкована міграція є благом як для мігрантів, так і для суспільства.

У рамках проекту «Нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих ВПО, людей, які повернулися, та громад, постраждалих внаслідок конфлікту на Сході України» МОМ запрошує зацікавлених Постачальників подавати свої Пропозиції на постачання та доставку наборів для догляду.

Більш детальна інформація зазначена в прикріпленому архіві документації Запиту пропозицій (ЗП) нижче в оголошенні. 

Цей ЗП складається з таких частин:

Розділ I.           Загальна інструкція для Постачальників

Розділ II.         Стандартні форми:

Додаток 1        Форма комерційної пропозиції

Додаток 2        Прайс-лист

Додаток 3        Технічна специфікація та вимоги до пакування, маркування та доставки Товарів

Додаток 4        Деталі пакування

Додаток 5        Інформаційний листок Постачальника

Додаток 6        Кодекс поведінки Постачальника

Додаток 7        Шаблон типового контакту МОМ

Додаток 8        Гарантія авансового платежу

 

Постачальники надають такі документи та інформацію як частину своєї Пропозиції:

  1. Форма комерційної пропозиції (Додаток 1);
  2. Прайс-лист (Додаток 2);
  3. Технічна специфікація (Додаток 3);
  4. Копії документів, що підтверджують якість та відповідність запропонованого товару вимогам технічної специфікації та державним стандартам, а саме: сертифікати якості, декларації відповідності тощо;
  5. Деталі пакування (Додаток 4);
  6. Інформаційний листок Постачальника (Додаток 5), скріплений підписом та печаткою, за наявності;
  7. Профіль компанії (загальна презентація діяльності, досвіду учасника);
  8. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
  9. Підтвердження статусу платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
  10. Кодекс поведінки постачальника (Додаток 6), скріплений підписом та печаткою, за наявності;

 

Зверніть увагу: Подаючи свою офіційну Пропозицію у відповідь на цей запит Постачальники підтверджують свою згоду укласти з МОМ типовий контракт, згідно з шаблоном, наведеним у Додатку 7, у разі повного або часткового прийняття МОМ поданої Пропозиції.

Постачальники повинні надіслати електронні версії документів Пропозиції (з підписами та печатками) на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 11:00 (EEST) 04.06.2021. У темі листа із пропозицією необхідно вказати:

UA1-2021-1851 – Найменування учасника – Електронна пропозиція

Загальний розмір файлів у вкладенні одного листа не повинен перевищувати 50 Мб. У разі перевищення зазначеного ліміту, пропозиція має бути надіслала декількома листами, із доданням до теми листа позначення «Частина 1/2», «Частина 2/2» і т.д.

Даний Запит пропозицій відкрито для постачальників, що не є платниками ПДВ.

Ціни мають бути зазначені в гривні, без ПДВ, на умовах постачання DDP (INCOTERMS 2020) м. Сєвєродонецьк, Україна та м. Краматорськ, Україна. Пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 календарних днів з дати завершення подання пропозицій, про що повинно бути чітко зазначено у пропозиції.

При проведенні оцінки пропозицій, з метою підтвердження якості та технічних характеристик товару та пакувальних матеріалів, МОМ може звернутися до Постачальників із запитом щодо надання зразків запропоновано товару та пакувальних матеріалів для подальшого розгляду МОМ.

Постачальники, які потребують будь-яких роз’яснень щодо змісту цього документа, можуть письмово повідомити про це МОМ на електронну адресу iomkievtenders@iom.int,  зазначивши у темі листа:

UA1-2021-1851 – найменування постачальника – Запит роз’яснення

МОМ відповість на будь-який запит на роз'яснення, отриманий включно до 11:00 (EEST) 02.06.2021 електронною поштою. У разі необхідності внесення суттєвих змін або роз’яснень, викликаних запитом, письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані у відповідному розділі на сайті МОМ в Україні для всіх Постачальників.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку пропозицію відміняти процес закупівлі та відхиляти всі пропозиції в будь-який час до укладання Угоди Замовлення чи Договору. При цьому МОМ не несе жодної відповідальності перед Постачальником(-ами) та не зобов’язана інформувати Постачальника(-ів) про причини дій МОМ.

 

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості