English | Українська

УВАГА! ПОДОВЖЕНО ТЕРМІН ПОДАЧІ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ОПИТУВАННЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ У МЕЖАХ НАЦІОНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ (UA1-2021-1865)

Тема: УВАГА! ПОДОВЖЕНО ТЕРМІН ПОДАЧІ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ОПИТУВАННЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ У МЕЖАХ НАЦІОНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ (UA1-2021-1865)
Опубліковано: 06.07.2021
Стан: закрите
Дата завершення: 
13.07.2021

Міжнародна організація з міграції (МОМ) - це міжурядова організація, заснована у 1951 році, яка дотримується принципу, що гуманна та впорядкована міграція є благом як для мігрантів, так і для суспільства.

У рамках проекту «Нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для громад, постраждалих унаслідок конфлікту на сході України» за фінансуванням Бюро у справах населення, біженців та міграції Держдепартаменту США» МОМ запрошує зацікавлених постачальників подавати Пропозиції щодо проведення опитування внутрішньо переміщених осіб у межах Національної Системи Моніторингу (UA1-2021-1865):

Найменування

Короткий опис

Місце проведення

1

Проведення опитування внутрішньо переміщених осіб у межах Національної Системи Моніторингу

Проведення опитування домогосподарств ВПО, включаючи збір та аналіз інформації про їх соціально-економічні характеристики, їх фінансове становище та основні потреби, зайнятість, наміри щодо мобільності, сприйняття інтеграції до місцевих громад та почуття їхньої приналежності до громад тощо

Україна

(24 області України та місто Київ)

 

Зацікавленим постачальникам послуг пропонується звернутися до МОМ на електронну адресу iomkievtenders@iom.int з 22.06.2021 по 13.07.2021 із запитом щодо отримання повного пакету документів Запиту пропозицій чітко зазначивши у темі електронного листа: UA1-2021-1865- - [найменування постачальника] – Запит документів ЗП.

МОМ, в свою чергу, надасть зацікавленим постачальникам детальну інформацію щодо умов участі.

Даний Запит пропозицій відкрито для Постачальників послуг, що не є платниками ПДВ.

За результатами даного Запиту пропозицій з обраним Постачальником послуг буде підписано Договір про надання послуг.

Пропозиції мають бути дійсними протягом 60 календарних днів з дати закінчення терміну подання та мають бути надіслані на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 14:00 (EET), 13.07.2021.

Пропозиції, отримані після кінцевого терміну подання, не будуть прийняті до розгляду.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання контракту без жодних зобов’язань по відношенню до постачальників.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості