English | Українська

Журналісти з України, Молдови та Білорусі долучилися до ініціативи МОМ із протидії торгівлі людьми

2 березня 2017

У рамках Регіональної програми протидії торгівлі людьми у Східній Європі, фінансованої Міністерством закордонних справ Норвегії, Представництво МОМ в Україні запросило журналістів із Білорусі, Молдови та України взяти участь у триденному тренінгу з адвокації та етики у сфері протидії торігівлі людьми, що пройшов у Києві.  Метою тренінгу було підвищити обізнаність журналістів про нинішні виклики, пов'язані з торгівлею людьми в регіоні, та роль, яку медіа можуть грати у запобіганні сучасному рабству, повідомленні про злочини та адвокації активніших дій держави на протидію торгівлі людьми. 

Учасники тренінгу подивилися документальний фільм про постраждалих від торгівлі людьми, виконали практичні завдання та розробили власні адвокаційні кампанії для реагування на найнагальніші виклики. Тренінг вели фахівці МОМ із протидії торгівлі людьми та запрошений експерт Лариса Денисенко – провідна українська журналістка та письменниця. В останній день програми учасники мали змогу відпрацювати набуті знання під час симуляції ток-шоу, яке провів провідний теле-, радіоведучий та медіа-експерт Андрій Куликов. Ця рольова гра підтвердила вагомість подібних вправ, та водночас продемонструвала всю складність проблем, із якими стикаються постраждалі від торгівлі людьми, та їхню потребу в розумінні та підтримці. 

Тренінг видався надихаючим та ефективним – дехто з учасників одразу після повернення додому підготував відповідні журналістські матеріали, а інші повідомили про плани розпочати адвокаційні медіа-кампанії на протидію сучасному рабству.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості